4.8/5 - (11 امتیاز)

خانم کاتلین پدیکورد از مجله Forbes بهترین خرید ساحلی سال ۲۰۲۱ را در مقاله ای بررسی نموده و ۵ رتبه برتر مکان های خرید ملک ساحلی در جهان را درسال ۲۰۲۱ رتبه بندی کرده اند. مقام اول بهترین خرید ملک ساحلی جهان در سال ۲۰۲۱ به اسکله Iskele، قبرس شمالی اختصاص یافته است:

1. اسکله ، قبرس شمالی – Iskele, Northern Cyprus

قبرس شمالی در دریای مدیترانه میان اروپا و ترکیه واقع شده است و با اینکه هدف برتر لیست خرید آمریکایی ها نیست اما این مستعمره سابق انگلیس حرف های زیادی برای گفتن دارد و بهترین منطقه زندگی مدیترانه ای از نظر هزینه های زندگی است. قبرس شمالی همچنین یک کشور امن و مهمان نواز با زیرساخت های توریستی توسعه یافته شامل کلاب ها، کازینوها و هتل های لوکس است که از نظر قیمت ارزان تر از همتایان خود در فرانسه یا ایتالیا می باشد.

علاوه بر هزینه کم همه چیز (ارزانی)، اصلی ترین جاذبه ها شن و ماسه و دریا هستند. میتوانید یک کاندو با ویو اقیانوس و دسترسی مستقیم به ساحل را با هزینه اندک 75,000$ با نرخ ارز کنونی تهیه کنید (خرید و فروش ملک در قبرس شمالی با پوند انگلیس معامله می گردد). همچنین امکان خرید شرایطی با کمک مالی سازنده نیز فراهم است به این معنی که برای پیش پرداخت خرید ملک در قبرس شمالی مبلغ کمی سرمایه مورد نیاز است.

بطور خاص در امتداد اسکله Iskele در ساحل شرقی قبرس شمالی به دنبال خرید ملک خود باشید. این منطقه بهترین و طولانی ترین ساحل کشور را همراه با غذاهای دریای متنوع و خاص خود دارد.

بازنشستگی در قبرس شمالی یعنی زندگی کردن خارج از منطقه راحتی در قاره اروپا و آمریکا می باشد. اگر در این مرحله از زندگی خود در حالی که بودجه بازنشستگی خود را افزایش می دهید و برای ماجراجویی آماده می شوید تا یک استاندارد زندگی لوکس در یکی از زیباترین مناطق ساحلی جهان را برای خود بخرید، قبرس شمالی باید در راس لیست شما باشد.

خانم کاتلین پدیکورد در ادامه مطلب سواحل زیر را به ترتیب بعد از ساحل قبرس شمالی لیست میکند :

2. سانتا مارتا، کلمبیا – Santa Marta, Colombia
3. فورتالزا، برزیل – Fortaleza Brazil
4. مازاتلان، مکزیک – Mazatlán, Mexico
5. Ambergris Caye, Belize

لینک منبع مقاله در وب سایت مجله فوربز

گروه مشاوره و سرمایه گذاری کارگر آماده ارائه خدمات خرید ملک در قبرس شمالی و همراهی شما عزیزان از ابتدا تا انتهای فرآیند و دریافت اقامت دائم قبرس شمالی برای شما عزیزان می باشد. با ما تماس بگیرید.

ترجمه و ویرایش توسط گروه مشاوره و سرمایه گذاری کارگر – Kargar Investment Ltd

برچسب ها
#قبرس شمالی

پست های مرتبط