4.8/5 - (11 امتیاز)

دستاوردی بزرگ برای خانواده بزرگ مدیترانه شرقی

دانشگاه مدیترانه شرقی قبرس که نام انگلیسی آن Eastern Mediterranean University بوده و به اختصار به آن دانشگاه EMU گفته میشود، در واقع بزرگترین، پر امکانات ترین و معروف ترین دانشگاه قبرس شمالی می باشد.

براساس جدیدترین رتبه بندی اعلام شده ی برترین دانشگاه های جهان , از سوی مرجع معتبر بریتانیایی تامیز TIMES HIGHER EDUCATION  دانشگاه مدیترانه شرقی , با جهش چشمگیر , از رتبه ی 1000 – 801  برترین دانشگاه های جهان , به جایگاه 600 – 501 برترین دانشگاه های جهان دست یافت.

لازم به اشاره است که در پی این ارتقای چشمگیر جایگاهی , دانشگاه مدیترانه شرقی , از رتبه ی هشتم برترین دانشگاه های ترکیه , به جایگاه دوم , در میان تمام دانشگاه های ترکیه نیز دست یافت. و بالاتر از سایر دانشگاه ها چون دانشگاه کوچ , بیلکنت , سابانجی و غیره قرار گرفت.

دانشگاه مدیترانه شرقی
نقشه دانشگاه مدیترانه شرقی

 

اقامت قبرس شمالی از طریق تحصیل

اقامت قبرس شمالی از طریق تحصیل در دانشگاه های معتبر ترکیه مانند دانشگاه مدیترانه شرقی , دانشگاه کوچ و … بعد از فارغ التحصیلی شرایط آسان تری برای پیدا کردن کار دارند.در طول دوران تحصیل هم به واسطه یادگیری زبان ترکی استانبولی و افزایش ارتباطات امکان کاریابی برایشان به مراتب راحت تر خواهد بود.

در قبرس شمالی احتمال ریجکت شدن از طریق ویزای دانشجویی تقریبا نزدیک به صفر خواهد بود. یعنی تنها پروسه مهم اخذ پذیرش از دانشگاه است. روش های دیگری هم برای مهاجرت به قبرس شمالی وجود دارند که یکی از این روش ها خرید ملک در این کشور زیبا است , تنها با خرید ملک میتوانید اقامت دائم قبرس شمالی بدست آورید.

جهت خرید ملک در قبرس شمالی با گروه مشاوره و سرمایه گذاری کارگراستیت KARGARESTAE در ارتباط باشید.

پست های مرتبط